^M Search archives
Archival resources online szukajwarchiwach.pl

Zespół Szkół Medycznych Liceum Medyczne MZiOS w Nowym SączuKontrole zewnętrzne w placówce-Protokoły z przeprowadzonych kontroli np. sanitarnej stołówki Liceum Medycznego, protokół kontroli z ZUS , Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Limanowej,finansowo-gospodarczej, kontroli kompleksowej w zakresie gospodarki remontowej, kontroli kasy, sprawdzenia wykonania zaleceń pokontrolnych,-Zarządzenia pokontrolne, sprawozdania z wykonania zaleceń pokontrolnych , -Wyjaśnienia do ustaleń zawartych w protokole problemowej kontroli,-Polecenia usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości w czasie przeprowadzonej kontroli finansowo-gospodarczej,-Informacja z wykonania zaleceń porewizyjnych,

Archiwum Narodowe w Krakowie Oddział w Nowym Sączu
dokumentacja aktowa 24
- brak danych -
1985-1988

1985 - 1988
- brak danych -
- brak danych -
- brak danych - - brak danych -
- brak danych - - brak danych -
- brak danych -
- brak danych - - brak danych -
- brak danych - Tak
- brak danych -
Nazwa szkoły obejmuje lata 1.09.1984 r. - 18.03.1992 r.
Number of scans per page
- Digital copies unavailable -

Index of persons

- Indexes not found -

Index of places

- Indexes not found -

Index of subjects

- Indexes not found -
X

W szukajwarchiwach.gov.pl udostępniliśmy nową wersję wyszukiwarki!

Zachęcamy do jej testowania oraz przesyłania nam propozycji kolejnych zmian i nowych funkcjonalności. Nasz adres znajdziesz w zakładce „Kontakt” na szukajwarchiwach.gov.pl.

Jednocześnie przypominamy, że serwis szukajwarchiwach.pl nie jest rozwijany od lutego 2019 r. – nowe opisy i skany publikowane są wyłącznie w szukajwarchiwach.gov.pl.